czwartek, czerwiec 27, 2019

DJ-ImageSlider

  • Voll.jpg
  • Voll2.jpg
  • vool3.jpg
  • vool4.jpg

Harmonizacja czakr

 

Czakra to centrum energetyczne w ciele człowieka, które odpowiada, mówiąc w uproszczeniu, za pobieranie, magazynowanie i przekazywanie energii niezbędnej do życia. Niektóre źródła podają, że mamy ich około 88 000 i pewnie jest w tym jakaś nutka prawdy. Niemniej zajmiemy się głównie siedmioma podstawowymi czakrami, które wpływają w znaczący sposób nie tylko na nasze zdrowie, ale także na jakość naszego życia. Są to czakry :

1-czakra podstawy - Kolor: czerwony. Umiejscowienie : krocze (pomiędzy odbytem a narządami płciowymi)

2- czakra sakralna - Kolor: pomarańczowy . Umiejscowienie – poniżej pępka

3 - czakra splotu słonecznego - Kolor żółty . Położenie: splot słoneczny.

4- czakra serca - Kolor : zielony. Położenie: serce (środek klatki piersiowej)

5 - czakra gardła - Kolor błękit . Położenie: gardło

6 - czakra trzeciego oka - Kolor indygo szafirowe. Położenie środek czoła

7 - czakra korony - Kolor fioletowy. Położenie na szczycie głowy

 

 

Jeśli czakry działają prawidłowo cieszymy się dobrym zdrowiem, tworzymy satysfakcjonujące związki, mamy interesującą pracę i wysokie zarobki. Kiedy pojawiają się kłopoty ze zdrowiem lub inne smutne sytuacje, kiedy nie umiemy kochać, cieszyć się życiem, zarabiać pieniędzy, dogadać się z rodzicami lub dziećmi, rozwijać się twórczo, to bez wątpienia odbicie tej sytuacji znajdziemy w zaburzonym funkcjonowaniu czakr. 

Zaburzenia w czakrach nie powstają samoistnie, lecz są skutkiem urazu, traumy, lęku, to jednak poprzez uzdrawiające oddziaływanie na nasze centra energetyczne możemy usunąć nie tylko objawy choroby (problemu), ale również ich pierwotną przyczynę. W czakrach gromadzona jest pamięć o tym, co wydarzyło się kiedyś i co spowodowało zablokowanie prawidłowego przepływu energii, a następnie doprowadziło do choroby czy innego życiowego problemu. 

Dzięki naszym terapiom czakry zaczynają pracować harmonijnie i problemy związane z ich funkcjonowaniem zostają usunięte. Jako jedyni  w Polsce jednocześnie wykorzystujemy  do tego : światło, dźwięk, pole magnetyczne, impulsy elektryczne . Dzięki temu terapia jest o wiele bardziej efektywna , czas jej trwania jest krótszy a efekty są trwalsze.

Kontakt

Centrum Medycyny Naturalnej

Łódź, Poznań , Warszawa, Wrocław

tel.  531760007

detox@quantec.media.pl

Informacje o stronie

Wszystkie zdjęcia i teksty  zamieszczone na tej stronie są dostępne w różnych miejscach w sieci i uważa się, że są one domeną publiczną. Jeśli uważasz, że treści pojawiające się na tej stronie naruszają prawa autorskie, proszę dać nam znać.  Zdjęć i informacji zawartych na stronie internetowej nie należy stosować jako porad medycznych.