wtorek, maj 21, 2019

DJ-ImageSlider

  • Voll.jpg
  • Voll2.jpg
  • vool3.jpg
  • vool4.jpg

Terapia rewitalizująca

Podczas procesu starzenia organizm podlega stopniowej redukcji procesów regeneracji . Opracowaliśmy autorskie terapie powodujące zahamowanie tego procesu,  a w wielu przypadkach nawet jego odwrócenie poprzez oddziaływanie na  elementy , które do tego prowadzą.  Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych urządzeń możemy stwierdzić jakie obciążenia i blokady należy usunąć aby procesy regeneracyjne zostały przyspieszone oraz jakie procesy należy przywrócić do ich prawidłowego funkcjonowania .

Jako jedyni  w Polsce jednocześnie wykorzystujemy  w naszych terapiach : światło, dźwięk, pole magnetyczne, impulsy elektryczne, pole kwantowe i inne .  Dzięki temu terapia jest o wiele bardziej efektywna , czas jej trwania jest krótszy a efekty są trwalsze.

Kontakt

Centrum Medycyny Naturalnej

Łódź, Poznań , Warszawa, Wrocław

tel.  531760007

detox@quantec.media.pl

Informacje o stronie

Wszystkie zdjęcia i teksty  zamieszczone na tej stronie są dostępne w różnych miejscach w sieci i uważa się, że są one domeną publiczną. Jeśli uważasz, że treści pojawiające się na tej stronie naruszają prawa autorskie, proszę dać nam znać.  Zdjęć i informacji zawartych na stronie internetowej nie należy stosować jako porad medycznych.