czwartek, czerwiec 27, 2019

DJ-ImageSlider

  • Voll.jpg
  • Voll2.jpg
  • vool3.jpg
  • vool4.jpg

Bioreoznans endogenny

Endogenne (BRT) jest to terapia własnymi drganiami elektromagnetycznymi organizmu człowieka po ich specjalnym przetworzeniu. Każdej strukturalnej jednostce organizmu odpowiada określone widmo częstotliwości, co efektywnie wykorzystywane jest w terapii.
Rozwój procesów patologicznych doprowadza do zmiany tego widma częstotliwości w postaci wystąpienia dysharmonicznych drgań. Drgania patologiczne mogą być usuwane poprzez zastosowanie endogennej terapii biorezonansowej, tym samym wzmacniane są drgania fizjologiczne, a tłumione patologiczne, dysharmonijne.
Każdy narząd ma swoje własne spektrum drgań i każde schorzenie wymaga innego ustawienia aparatury i umiejscowienia elektrod. Dlatego też każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie. Terapia odbywa się etapami w kilkunasto / kilkudziesięcio minutowych sesjach. Nie wiąże się z przerwą w normalnym leczeniu, nie wpływa też na wchłanianie leków.
Głównym celem terapii jest zaktywizowanie sił regulujących, przynależnych do danego organizmu i uwolnienie ich od zakłócających wpływów patologicznych w takim zakresie, który jest konieczny do całkowitego wyzdrowienia.
Jest to bezinwazyjna metoda pomocna w terapii różnych schorzeń , skuteczna w przypadkach gdy medycyna i farmakologia są bezradne .
Jako jedyni w Polsce jednocześnie wykorzystujemy do tego : światło, dźwięk, pole magnetyczne, impulsy elektryczne. Dzięki temu terapia jest o wiele bardziej efektywna , czas jej trwania jest krótszy a efekty są trwalsze.

Kontakt

Centrum Medycyny Naturalnej

Łódź, Poznań , Warszawa, Wrocław

tel.  531760007

detox@quantec.media.pl

Informacje o stronie

Wszystkie zdjęcia i teksty  zamieszczone na tej stronie są dostępne w różnych miejscach w sieci i uważa się, że są one domeną publiczną. Jeśli uważasz, że treści pojawiające się na tej stronie naruszają prawa autorskie, proszę dać nam znać.  Zdjęć i informacji zawartych na stronie internetowej nie należy stosować jako porad medycznych.